RN65D7872FBSL
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RN65D7872FBSL
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 78.7K OHM 1/2W 1% AXIAL
Foi de date: RN65D7872FBSL.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RN65D7872FBSL
Număr parc RN65D7872FBSL Producător Dale / Vishay
Descriere RES 78.7K OHM 1/2W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 61243 pcs Fișa cu date RN65D7872FBSL.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Serie Military, MIL-R-10509/2, RN65 Rezistenţă 78.7 kOhms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume RN65D7872FBSL-MIL
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Număr de terminări 2
Rata de eșec - descriere detaliata 78.7 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film