RN65D36R2FB14
Prezentarea produsului
Număr parc: RN65D36R2FB14
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 36.2 OHM 1/2W 1% AXIAL
Foi de date: RN65D36R2FB14.pdf
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RN65D36R2FB14
Număr parc RN65D36R2FB14 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 36.2 OHM 1/2W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 323224 pcs Fișa cu date RN65D36R2FB14.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Serie Military, MIL-R-10509/2, RN65 Rezistenţă 36.2 Ohms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume RN65D36R2FB14-MIL
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Număr de terminări 2
Rata de eșec - descriere detaliata 36.2 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film