RN65D1544FRE6
Prezentarea produsului
Număr parc: RN65D1544FRE6
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 1.54M OHM 1/2W 1% AXIAL
Foi de date: RN65D1544FRE6.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RN65D1544FRE6
Număr parc RN65D1544FRE6 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 1.54M OHM 1/2W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 204475 pcs Fișa cu date RN65D1544FRE6.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Serie Military, MIL-R-10509/2, RN65 Rezistenţă 1.54 MOhms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume RN65D1544FRE6-MIL
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Număr de terminări 2
Rata de eșec - descriere detaliata 1.54 MOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film