RN65C5902DRE6
Prezentarea produsului
Număr parc: RN65C5902DRE6
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 59K OHM 1/2W .5% AXIAL
Foi de date: RN65C5902DRE6.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RN65C5902DRE6
Număr parc RN65C5902DRE6 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 59K OHM 1/2W .5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 256907 pcs Fișa cu date RN65C5902DRE6.pdf
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Serie Military, MIL-R-10509/2, RN65 Rezistenţă 59 kOhms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume RN65C5902DRE6-MIL
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Număr de terminări 2
Rata de eșec - descriere detaliata 59 kOhms ±0.5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film