RN65C3423DB14
Prezentarea produsului
Număr parc: RN65C3423DB14
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 342K OHM 1/2W .5% AXIAL
Foi de date: RN65C3423DB14.pdf
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RN65C3423DB14
Număr parc RN65C3423DB14 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 342K OHM 1/2W .5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 262170 pcs Fișa cu date RN65C3423DB14.pdf
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Serie Military, MIL-R-10509/2, RN65 Rezistenţă 342 kOhms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume RN65C3423DB14-MIL
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Număr de terminări 2
Rata de eșec - descriere detaliata 342 kOhms ±0.5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film