RN60C6002BB14
Prezentarea produsului
Număr parc: RN60C6002BB14
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 60K OHM 1/4W .1% AXIAL
Foi de date: RN60C6002BB14.pdf
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RN60C6002BB14
Număr parc RN60C6002BB14 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 60K OHM 1/4W .1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 388349 pcs Fișa cu date RN60C6002BB14.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Serie Military, MIL-R-10509/1, RN60 Rezistenţă 60 kOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume RN60C6002BB14-MIL
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Număr de terminări 2
Rata de eșec - descriere detaliata 60 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film