RN60C4750FBSL
Prezentarea produsului
Număr parc: RN60C4750FBSL
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 475 OHM 1/4W 1% AXIAL
Foi de date: RN60C4750FBSL.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RN60C4750FBSL
Număr parc RN60C4750FBSL Producător Dale / Vishay
Descriere RES 475 OHM 1/4W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 66790 pcs Fișa cu date RN60C4750FBSL.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Serie Military, MIL-R-10509/1, RN60 Rezistenţă 475 Ohms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume RN60C4750FBSL-MIL
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Număr de terminări 2
Rata de eșec - descriere detaliata 475 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film