RN60C3922FRSL
Prezentarea produsului
Număr parc: RN60C3922FRSL
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 39.2K OHM 1/4W 1% AXIAL
Foi de date: RN60C3922FRSL.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RN60C3922FRSL
Număr parc RN60C3922FRSL Producător Dale / Vishay
Descriere RES 39.2K OHM 1/4W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 410719 pcs Fișa cu date RN60C3922FRSL.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Serie Military, MIL-R-10509/1, RN60 Rezistenţă 39.2 kOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume RN60C3922FRSL-MIL
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Număr de terminări 2
Rata de eșec - descriere detaliata 39.2 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film