RN60C1001DRE6
Dale / VishayDale / Vishay
RN60C1001DRE6 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RN60C1001DRE6
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 1K OHM 1/4W .5% AXIAL
Foi de date: RN60C1001DRE6.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RN60C1001DRE6
Număr parc RN60C1001DRE6 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 1K OHM 1/4W .5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 640388 pcs Fișa cu date RN60C1001DRE6.pdf
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Serie Military, MIL-R-10509/1, RN60 Rezistenţă 1 kOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume RN60C1001DRE6-MIL
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Număr de terminări 2
Rata de eșec - descriere detaliata 1 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film