RN55E3572CBSL
Dale / VishayDale / Vishay
RN55E3572CBSL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RN55E3572CBSL
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 35.7K OHM 1/8W .25% AXIAL
Foi de date: RN55E3572CBSL.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RN55E3572CBSL
Număr parc RN55E3572CBSL Producător Dale / Vishay
Descriere RES 35.7K OHM 1/8W .25% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 70837 pcs Fișa cu date RN55E3572CBSL.pdf
Toleranţă ±0.25% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Serie Military, MIL-R-10509/7, RN55 Rezistenţă 35.7 kOhms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume RN55E3572CBSL-MIL
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Număr de terminări 2
Rata de eșec - descriere detaliata 35.7 kOhms ±0.25% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film