RN55D5492FRE6
Dale / VishayDale / Vishay
RN55D5492FRE6 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RN55D5492FRE6
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 54.9K OHM 1/8W 1% AXIAL
Foi de date: RN55D5492FRE6.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RN55D5492FRE6
Număr parc RN55D5492FRE6 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 54.9K OHM 1/8W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1107331 pcs Fișa cu date RN55D5492FRE6.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Serie Military, MIL-R-10509/7, RN55 Rezistenţă 54.9 kOhms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume RN55D5492FRE6-MIL
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Număr de terminări 2
Rata de eșec - descriere detaliata 54.9 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film