RN55C2003CRSL
Dale / VishayDale / Vishay
RN55C2003CRSL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RN55C2003CRSL
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 200K OHM 1/8W .25% AXIAL
Foi de date: RN55C2003CRSL.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RN55C2003CRSL
Număr parc RN55C2003CRSL Producător Dale / Vishay
Descriere RES 200K OHM 1/8W .25% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 207286 pcs Fișa cu date RN55C2003CRSL.pdf
Toleranţă ±0.25% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Serie Military, MIL-R-10509/7, RN55 Rezistenţă 200 kOhms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume RN55C2003CRSL-MIL
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Număr de terminări 2
Rata de eșec - descriere detaliata 200 kOhms ±0.25% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film