RN50E4992FRE6
Dale / VishayDale / Vishay
RN50E4992FRE6 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RN50E4992FRE6
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 49.9K OHM 1/20W 1% AXIAL
Foi de date: RN50E4992FRE6.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RN50E4992FRE6
Număr parc RN50E4992FRE6 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 49.9K OHM 1/20W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 244343 pcs Fișa cu date RN50E4992FRE6.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.065" Dia x 0.150" L (1.65mm x 3.81mm)
Serie Military, MIL-R-10509/8, RN50 Rezistenţă 49.9 kOhms
Putere (Wați) 0.05W, 1/20W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume RN50E4992FRE6-MIL
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Număr de terminări 2
Rata de eșec - descriere detaliata 49.9 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film