RN50C1372FBSL
Dale / VishayDale / Vishay
RN50C1372FBSL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RN50C1372FBSL
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 13.7K OHM 1/20W 1% AXIAL
Foi de date: RN50C1372FBSL.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RN50C1372FBSL
Număr parc RN50C1372FBSL Producător Dale / Vishay
Descriere RES 13.7K OHM 1/20W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 60241 pcs Fișa cu date RN50C1372FBSL.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.065" Dia x 0.150" L (1.65mm x 3.81mm)
Serie Military, MIL-R-10509/8, RN50 Rezistenţă 13.7 kOhms
Putere (Wați) 0.05W, 1/20W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume RN50C1372FBSL-MIL
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Număr de terminări 2
Rata de eșec - descriere detaliata 13.7 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film