RLR32C5602GMRSL
Prezentarea produsului
Număr parc: RLR32C5602GMRSL
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 56K OHM 2% 1W AXIAL
Foi de date: RLR32C5602GMRSL.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RLR32C5602GMRSL
Număr parc RLR32C5602GMRSL Producător Dale / Vishay
Descriere RES 56K OHM 2% 1W AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 28711 pcs Fișa cu date RLR32C5602GMRSL.pdf
Toleranţă ±2% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.190" Dia x 0.562" L (4.83mm x 14.27mm)
Serie Military, MIL-PRF-39017/03, RLR32 Rezistenţă 56 kOhms
Putere (Wați) 1W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume RLR32C5602GMRSL-MIL
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Military, Moisture Resistant, Weldable
Rata de eșec M (1%) descriere detaliata 56 kOhms ±2% 1W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film