RLR32C1910FMB14
Prezentarea produsului
Număr parc: RLR32C1910FMB14
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 191 OHM 1% 1W AXIAL
Foi de date: RLR32C1910FMB14.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RLR32C1910FMB14
Număr parc RLR32C1910FMB14 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 191 OHM 1% 1W AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 11456 pcs Fișa cu date RLR32C1910FMB14.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.190" Dia x 0.562" L (4.83mm x 14.27mm)
Serie Military, MIL-PRF-39017/03, RLR32 Rezistenţă 191 Ohms
Putere (Wați) 1W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume RLR32C1910FMB14-MIL
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Military, Moisture Resistant, Weldable
Rata de eșec M (1%) descriere detaliata 191 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film