RLR32C1801GPBSL
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RLR32C1801GPBSL
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 1.8K OHM 2% 1W AXIAL
Foi de date: RLR32C1801GPBSL.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RLR32C1801GPBSL
Număr parc RLR32C1801GPBSL Producător Dale / Vishay
Descriere RES 1.8K OHM 2% 1W AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 13215 pcs Fișa cu date RLR32C1801GPBSL.pdf
Toleranţă ±2% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.190" Dia x 0.562" L (4.83mm x 14.27mm)
Serie Military, MIL-PRF-39017/03, RLR32 Rezistenţă 1.8 kOhms
Putere (Wați) 1W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume RLR32C1801GPBSL-MIL
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Military, Moisture Resistant, Weldable
Rata de eșec P (0.1%) descriere detaliata 1.8 kOhms ±2% 1W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film