RLR20C95R3FPR36
Prezentarea produsului
Număr parc: RLR20C95R3FPR36
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 95.3 OHM 1% 1/2W AXIAL
Foi de date: RLR20C95R3FPR36.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RLR20C95R3FPR36
Număr parc RLR20C95R3FPR36 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 95.3 OHM 1% 1/2W AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 113781 pcs Fișa cu date RLR20C95R3FPR36.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.138" Dia x 0.375" L (3.51mm x 9.53mm)
Serie Military, MIL-PRF-39017/02, RLR20 Rezistenţă 95.3 Ohms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume RLR20C95R3FPR36-MIL
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Military, Moisture Resistant, Weldable
Rata de eșec P (0.1%) descriere detaliata 95.3 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film