RLR07C8203GSRE6
Prezentarea produsului
Număr parc: RLR07C8203GSRE6
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 820K OHM 2% 1/4W AXIAL
Foi de date: RLR07C8203GSRE6.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RLR07C8203GSRE6
Număr parc RLR07C8203GSRE6 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 820K OHM 2% 1/4W AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 205370 pcs Fișa cu date RLR07C8203GSRE6.pdf
Toleranţă ±2% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.090" Dia x 0.250" L (2.29mm x 6.35mm)
Serie Military, MIL-PRF-39017/01, RLR07 Rezistenţă 820 kOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume RLR07C8203GSRE6-MIL
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Military, Moisture Resistant, Weldable
Rata de eșec S (0.001%) descriere detaliata 820 kOhms ±2% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film