RLR07C7872FPBSL
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RLR07C7872FPBSL
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 78.7K OHM 1% 1/4W AXIAL
Foi de date: RLR07C7872FPBSL.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RLR07C7872FPBSL
Număr parc RLR07C7872FPBSL Producător Dale / Vishay
Descriere RES 78.7K OHM 1% 1/4W AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 44272 pcs Fișa cu date RLR07C7872FPBSL.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.090" Dia x 0.250" L (2.29mm x 6.35mm)
Serie Military, MIL-PRF-39017/01, RLR07 Rezistenţă 78.7 kOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume RLR07C7872FPBSL-MIL
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Military, Moisture Resistant, Weldable
Rata de eșec P (0.1%) descriere detaliata 78.7 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film