RLR07C2212FPRE6
Prezentarea produsului
Număr parc: RLR07C2212FPRE6
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 22.1K OHM 1% 1/4W AXIAL
Foi de date: RLR07C2212FPRE6.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RLR07C2212FPRE6
Număr parc RLR07C2212FPRE6 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 22.1K OHM 1% 1/4W AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 295179 pcs Fișa cu date RLR07C2212FPRE6.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.090" Dia x 0.250" L (2.29mm x 6.35mm)
Serie Military, MIL-PRF-39017/01, RLR07 Rezistenţă 22.1 kOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume RLR07C2212FPRE6-MIL
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Military, Moisture Resistant, Weldable
Rata de eșec P (0.1%) descriere detaliata 22.1 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film