RLR07C1910FSR36
Vishay DaleVishay Dale
Vishay Dale
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RLR07C1910FSR36
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 191 OHM 1% 1/4W AXIAL
Foi de date: RLR07C1910FSR36.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RLR07C1910FSR36
Număr parc RLR07C1910FSR36 Producător Vishay Dale
Descriere RES 191 OHM 1% 1/4W AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 418285 pcs Fișa cu date RLR07C1910FSR36.pdf
Tensiunea nominală - AC S (0.001%) Tensiune - Lucrare 0.25W, 1/4W
Tensiune - Defalcare Axial Grosime (Max) ±100ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.090" Dia x 0.250" L (2.29mm x 6.35mm) Serie Military, MIL-PRF-39017/01, RLR07
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Polarizare Axial
Alte nume RLR07C1910FSR36-MIL Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului RLR07C1910FSR36
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Military, Moisture Resistant, Weldable
lui FIFO 2 Descriere extinsă 191 Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±1% Descriere RES 191 OHM 1% 1/4W AXIAL