RLR05C2800FSRSL
Prezentarea produsului
Număr parc: RLR05C2800FSRSL
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 280 OHM 1% 1/8W AXIAL
Foi de date: RLR05C2800FSRSL.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RLR05C2800FSRSL
Număr parc RLR05C2800FSRSL Producător Dale / Vishay
Descriere RES 280 OHM 1% 1/8W AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 109952 pcs Fișa cu date RLR05C2800FSRSL.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.066" Dia x 0.150" L (1.68mm x 3.81mm)
Serie Military, MIL-PRF-39017/05, RLR05 Rezistenţă 280 Ohms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume RLR05C2800FSRSL-MIL
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Military, Moisture Resistant, Weldable
Rata de eșec S (0.001%) descriere detaliata 280 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film