RL07S910GRE6
Prezentarea produsului
Număr parc: RL07S910GRE6
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 91 OHM 1/4W 2% AXIAL
Foi de date: RL07S910GRE6.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RL07S910GRE6
Număr parc RL07S910GRE6 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 91 OHM 1/4W 2% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 775790 pcs Fișa cu date RL07S910GRE6.pdf
Toleranţă ±2% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Serie Military, MIL-PRF-22684/01, RL07 Rezistenţă 91 Ohms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume RL07S910GRE6-MIL
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Număr de terminări 2
Rata de eșec - descriere detaliata 91 Ohms ±2% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film