RL07S220GRE6
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RL07S220GRE6
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 22 OHM 1/4W 2% AXIAL
Foi de date: RL07S220GRE6.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RL07S220GRE6
Număr parc RL07S220GRE6 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 22 OHM 1/4W 2% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 705471 pcs Fișa cu date RL07S220GRE6.pdf
Toleranţă ±2% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Serie Military, MIL-PRF-22684/01, RL07 Rezistenţă 22 Ohms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume RL07S220GRE6-MIL
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Număr de terminări 2
Rata de eșec - descriere detaliata 22 Ohms ±2% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film