RH050R3000FC02
Dale / VishayDale / Vishay
RH050R3000FC02 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RH050R3000FC02
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES CHAS MNT 0.3 OHM 1% 50W
Foi de date: RH050R3000FC02.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RH050R3000FC02
Număr parc RH050R3000FC02 Producător Dale / Vishay
Descriere RES CHAS MNT 0.3 OHM 1% 50W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6774 pcs Fișa cu date RH050R3000FC02.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 1.968" L x 1.140" W (49.99mm x 28.96mm) Serie RH
Rezistenţă 300 mOhms Putere (Wați) 50W
ambalare Bulk Pachet / Caz Axial, Box
Alte nume RHD-.30 Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C
Caracteristică de montare Flanges Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Înălțime - așezată (Max) 0.625" (15.87mm) Caracteristici Moisture Resistant
Rata de eșec - descriere detaliata 300 mOhms ±1% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor