RH05040R00FE02
Dale / VishayDale / Vishay
RH05040R00FE02 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RH05040R00FE02
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES CHAS MNT 40 OHM 1% 50W
Foi de date: RH05040R00FE02.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RH05040R00FE02
Număr parc RH05040R00FE02 Producător Dale / Vishay
Descriere RES CHAS MNT 40 OHM 1% 50W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 10030 pcs Fișa cu date RH05040R00FE02.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±20ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 1.968" L x 1.140" W (49.99mm x 28.96mm) Serie RH
Rezistenţă 40 Ohms Putere (Wați) 50W
ambalare Bulk Pachet / Caz Axial, Box
Alte nume RHRD-40 Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C
Caracteristică de montare Flanges Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb Solder Lugs Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.625" (15.87mm) Caracteristici Moisture Resistant
Rata de eșec - descriere detaliata 40 Ohms ±1% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor