RH02515R00FC02
Dale / VishayDale / Vishay
RH02515R00FC02 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RH02515R00FC02
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES CHAS MNT 15 OHM 1% 25W
Foi de date: RH02515R00FC02.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RH02515R00FC02
Număr parc RH02515R00FC02 Producător Dale / Vishay
Descriere RES CHAS MNT 15 OHM 1% 25W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 14526 pcs Fișa cu date RH02515R00FC02.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±20ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 1.062" L x 1.080" W (26.97mm x 27.43mm) Serie RH
Rezistenţă 15 Ohms Putere (Wați) 25W
ambalare Bulk Pachet / Caz Axial, Box
Alte nume RHC-15 Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C
Caracteristică de montare Flanges Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Înălțime - așezată (Max) 0.561" (14.25mm) Caracteristici Moisture Resistant
Rata de eșec - descriere detaliata 15 Ohms ±1% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor