RH0102R000FC02
Dale / VishayDale / Vishay
RH0102R000FC02 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RH0102R000FC02
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES CHAS MNT 2 OHM 1% 12.5W
Foi de date: RH0102R000FC02.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
30 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RH0102R000FC02
Număr parc RH0102R000FC02 Producător Dale / Vishay
Descriere RES CHAS MNT 2 OHM 1% 12.5W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 22798 pcs Fișa cu date RH0102R000FC02.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.750" L x 0.800" W (19.05mm x 20.32mm) Serie RH
Rezistenţă 2 Ohms Putere (Wați) 12.5W
ambalare Bulk Pachet / Caz Axial, Box
Alte nume RHB-2.0 Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C
Caracteristică de montare Flanges Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Înălțime - așezată (Max) 0.405" (10.29mm) Caracteristici Moisture Resistant
Rata de eșec - descriere detaliata 2 Ohms ±1% 12.5W Wirewound Chassis Mount Resistor