RER75F17R8RCSL
Prezentarea produsului
Număr parc: RER75F17R8RCSL
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES CHAS MNT 17.8 OHM 1% 30W
Foi de date: RER75F17R8RCSL.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RER75F17R8RCSL
Număr parc RER75F17R8RCSL Producător Dale / Vishay
Descriere RES CHAS MNT 17.8 OHM 1% 30W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2250 pcs Fișa cu date RER75F17R8RCSL.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 1.968" L x 1.140" W (49.99mm x 28.96mm) Serie Military, MIL-PRF-39009, RER75
Rezistenţă 17.8 Ohms Putere (Wați) 30W
ambalare Bulk Pachet / Caz Axial, Box
Alte nume RER75F17R8RCSL-MIL Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C
Caracteristică de montare Flanges Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Înălțime - așezată (Max) 0.625" (15.87mm) Caracteristici Military, Moisture Resistant
Rata de eșec R (0.01%) descriere detaliata 17.8 Ohms ±1% 30W Wirewound Chassis Mount Resistor