RER70FR255RC02
Prezentarea produsului
Număr parc: RER70FR255RC02
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES CHAS MNT 0.255 OHM 1% 20W
Foi de date: RER70FR255RC02.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RER70FR255RC02
Număr parc RER70FR255RC02 Producător Dale / Vishay
Descriere RES CHAS MNT 0.255 OHM 1% 20W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2491 pcs Fișa cu date RER70FR255RC02.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 1.062" L x 1.080" W (26.97mm x 27.43mm) Serie Military, MIL-PRF-39009, RER70
Rezistenţă 255 mOhms Putere (Wați) 20W
ambalare Bulk Pachet / Caz Axial, Box
Alte nume RER70FR255RC02-MIL Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C
Caracteristică de montare Flanges Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Înălțime - așezată (Max) 0.561" (14.25mm) Caracteristici Military, Moisture Resistant
Rata de eșec R (0.01%) descriere detaliata 255 mOhms ±1% 20W Wirewound Chassis Mount Resistor