RER70F7R87MCSL
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RER70F7R87MCSL
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES CHAS MNT 7.87 OHM 1% 20W
Foi de date: RER70F7R87MCSL.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RER70F7R87MCSL
Număr parc RER70F7R87MCSL Producător Dale / Vishay
Descriere RES CHAS MNT 7.87 OHM 1% 20W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1771 pcs Fișa cu date RER70F7R87MCSL.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 1.062" L x 1.080" W (26.97mm x 27.43mm) Serie Military, MIL-PRF-39009, RER70
Rezistenţă 7.87 Ohms Putere (Wați) 20W
ambalare Bulk Pachet / Caz Axial, Box
Alte nume RER70F7R87MCSL-MIL Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C
Caracteristică de montare Flanges Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Înălțime - așezată (Max) 0.561" (14.25mm) Caracteristici Military, Moisture Resistant
Rata de eșec M (1%) descriere detaliata 7.87 Ohms ±1% 20W Wirewound Chassis Mount Resistor