RER65F63R4RCSL
Dale / VishayDale / Vishay
RER65F63R4RCSL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RER65F63R4RCSL
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES CHAS MNT 63.4 OHM 1% 10W
Foi de date: RER65F63R4RCSL.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RER65F63R4RCSL
Număr parc RER65F63R4RCSL Producător Dale / Vishay
Descriere RES CHAS MNT 63.4 OHM 1% 10W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4290 pcs Fișa cu date RER65F63R4RCSL.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±20ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.750" L x 0.800" W (19.05mm x 20.32mm) Serie Military, MIL-PRF-39009, RER65
Rezistenţă 63.4 Ohms Putere (Wați) 10W
ambalare Bulk Pachet / Caz Axial, Box
Alte nume RER65F63R4RCSL-MIL Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C
Caracteristică de montare Flanges Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Înălțime - așezată (Max) 0.405" (10.29mm) Caracteristici Military, Moisture Resistant
Rata de eșec R (0.01%) descriere detaliata 63.4 Ohms ±1% 10W Wirewound Chassis Mount Resistor