RER60FR332PC02
Prezentarea produsului
Număr parc: RER60FR332PC02
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES CHAS MNT 0.332 OHM 1% 5W
Foi de date: RER60FR332PC02.pdf
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RER60FR332PC02
Număr parc RER60FR332PC02 Producător Dale / Vishay
Descriere RES CHAS MNT 0.332 OHM 1% 5W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4181 pcs Fișa cu date RER60FR332PC02.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.600" L x 0.646" W (15.24mm x 16.41mm) Serie Military, MIL-PRF-39009, RER60
Rezistenţă 332 mOhms Putere (Wați) 5W
ambalare Bulk Pachet / Caz Axial, Box
Alte nume RER60FR332PC02-MIL Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C
Caracteristică de montare Flanges Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Înălțime - așezată (Max) 0.335" (8.51mm) Caracteristici Military, Moisture Resistant
Rata de eșec P (0.1%) descriere detaliata 332 mOhms ±1% 5W Wirewound Chassis Mount Resistor
Compoziţie Wirewound Acoperire, Tipul carcasei Aluminum
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
RER60FR332PC0230
RER60FR332PC0230
Producători: Dale / Vishay
Descriere: RES CHAS MNT 0.332 OHM 1% 5W