RER60FR255RC02
Prezentarea produsului
Număr parc: RER60FR255RC02
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES CHAS MNT 0.255 OHM 1% 5W
Foi de date: RER60FR255RC02.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RER60FR255RC02
Număr parc RER60FR255RC02 Producător Dale / Vishay
Descriere RES CHAS MNT 0.255 OHM 1% 5W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4446 pcs Fișa cu date RER60FR255RC02.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.600" L x 0.646" W (15.24mm x 16.41mm) Serie Military, MIL-PRF-39009, RER60
Rezistenţă 255 mOhms Putere (Wați) 5W
ambalare Bulk Pachet / Caz Axial, Box
Alte nume RER60FR255RC02-MIL Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C
Caracteristică de montare Flanges Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Înălțime - așezată (Max) 0.335" (8.51mm) Caracteristici Military, Moisture Resistant
Rata de eșec R (0.01%) descriere detaliata 255 mOhms ±1% 5W Wirewound Chassis Mount Resistor