RER60F78R7RCSL
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RER60F78R7RCSL
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES CHAS MNT 78.7 OHM 1% 5W
Foi de date: RER60F78R7RCSL.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
30 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RER60F78R7RCSL
Număr parc RER60F78R7RCSL Producător Dale / Vishay
Descriere RES CHAS MNT 78.7 OHM 1% 5W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4258 pcs Fișa cu date RER60F78R7RCSL.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±20ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.600" L x 0.646" W (15.24mm x 16.41mm) Serie Military, MIL-PRF-39009, RER60
Rezistenţă 78.7 Ohms Putere (Wați) 5W
ambalare Bulk Pachet / Caz Axial, Box
Alte nume RER60F78R7RCSL-MIL Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C
Caracteristică de montare Flanges Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Înălțime - așezată (Max) 0.335" (8.51mm) Caracteristici Military, Moisture Resistant
Rata de eșec R (0.01%) descriere detaliata 78.7 Ohms ±1% 5W Wirewound Chassis Mount Resistor