RER55F56R2RC02
Dale / VishayDale / Vishay
RER55F56R2RC02 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RER55F56R2RC02
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES CHAS MNT 56.2 OHM 1% 30W
Foi de date: RER55F56R2RC02.pdf
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RER55F56R2RC02
Număr parc RER55F56R2RC02 Producător Dale / Vishay
Descriere RES CHAS MNT 56.2 OHM 1% 30W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2061 pcs Fișa cu date RER55F56R2RC02.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±20ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 1.968" L x 1.140" W (49.99mm x 28.96mm) Serie Military, MIL-PRF-39009, RER55
Rezistenţă 56.2 Ohms Putere (Wați) 30W
ambalare Bulk Pachet / Caz Axial, Box
Alte nume RER55F56R2RC02-MIL Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C
Caracteristică de montare Flanges Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Înălțime - așezată (Max) 0.625" (15.87mm) Caracteristici Military, Moisture Resistant, Non-Inductive
Rata de eșec R (0.01%) descriere detaliata 56.2 Ohms ±1% 30W Wirewound Chassis Mount Resistor