RER55F3401PCSL
Dale / VishayDale / Vishay
RER55F3401PCSL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RER55F3401PCSL
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES CHAS MNT 3.4K OHM 1% 30W
Foi de date: RER55F3401PCSL.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RER55F3401PCSL
Număr parc RER55F3401PCSL Producător Dale / Vishay
Descriere RES CHAS MNT 3.4K OHM 1% 30W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1671 pcs Fișa cu date RER55F3401PCSL.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±20ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 1.968" L x 1.140" W (49.99mm x 28.96mm) Serie Military, MIL-PRF-39009, RER55
Rezistenţă 3.4 kOhms Putere (Wați) 30W
ambalare Bulk Pachet / Caz Axial, Box
Alte nume RER55F3401PCSL-MIL Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C
Caracteristică de montare Flanges Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Înălțime - așezată (Max) 0.625" (15.87mm) Caracteristici Military, Moisture Resistant, Non-Inductive
Rata de eșec P (0.1%) descriere detaliata 3.4 kOhms ±1% 30W Wirewound Chassis Mount Resistor