RER50F56R2RCSL
Prezentarea produsului
Număr parc: RER50F56R2RCSL
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES CHAS MNT 56.2 OHM 1% 20W
Foi de date: RER50F56R2RCSL.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RER50F56R2RCSL
Număr parc RER50F56R2RCSL Producător Dale / Vishay
Descriere RES CHAS MNT 56.2 OHM 1% 20W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1734 pcs Fișa cu date RER50F56R2RCSL.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±20ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 1.062" L x 1.080" W (26.97mm x 27.43mm) Serie Military, MIL-PRF-39009, RER50
Rezistenţă 56.2 Ohms Putere (Wați) 20W
ambalare Bulk Pachet / Caz Axial, Box
Alte nume RER50F56R2RCSL-MIL Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C
Caracteristică de montare Flanges Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Înălțime - așezată (Max) 0.561" (14.25mm) Caracteristici Military, Moisture Resistant, Non-Inductive
Rata de eșec R (0.01%) descriere detaliata 56.2 Ohms ±1% 20W Wirewound Chassis Mount Resistor