RER45F3650RCSL
Prezentarea produsului
Număr parc: RER45F3650RCSL
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES CHAS MNT 365 OHM 1% 10W
Foi de date: RER45F3650RCSL.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RER45F3650RCSL
Număr parc RER45F3650RCSL Producător Dale / Vishay
Descriere RES CHAS MNT 365 OHM 1% 10W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2449 pcs Fișa cu date RER45F3650RCSL.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±20ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.750" L x 0.800" W (19.05mm x 20.32mm) Serie Military, MIL-PRF-39009, RER45
Rezistenţă 365 Ohms Putere (Wați) 10W
ambalare Bulk Pachet / Caz Axial, Box
Alte nume RER45F3650RCSL-MIL Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C
Caracteristică de montare Flanges Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Înălțime - așezată (Max) 0.405" (10.29mm) Caracteristici Military, Moisture Resistant, Non-Inductive
Rata de eșec R (0.01%) descriere detaliata 365 Ohms ±1% 10W Wirewound Chassis Mount Resistor