RER45F1370RCSL
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RER45F1370RCSL
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES CHAS MNT 137 OHM 1% 10W
Foi de date: RER45F1370RCSL.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
30 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RER45F1370RCSL
Număr parc RER45F1370RCSL Producător Dale / Vishay
Descriere RES CHAS MNT 137 OHM 1% 10W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2317 pcs Fișa cu date RER45F1370RCSL.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±20ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.750" L x 0.800" W (19.05mm x 20.32mm) Serie Military, MIL-PRF-39009, RER45
Rezistenţă 137 Ohms Putere (Wați) 10W
ambalare Bulk Pachet / Caz Axial, Box
Alte nume RER45F1370RCSL-MIL Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C
Caracteristică de montare Flanges Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Înălțime - așezată (Max) 0.405" (10.29mm) Caracteristici Military, Moisture Resistant, Non-Inductive
Rata de eșec R (0.01%) descriere detaliata 137 Ohms ±1% 10W Wirewound Chassis Mount Resistor