RER40F9R09MC02
Prezentarea produsului
Număr parc: RER40F9R09MC02
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES CHAS MNT 9.09 OHM 1% 5W
Foi de date: RER40F9R09MC02.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RER40F9R09MC02
Număr parc RER40F9R09MC02 Producător Dale / Vishay
Descriere RES CHAS MNT 9.09 OHM 1% 5W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2770 pcs Fișa cu date RER40F9R09MC02.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.600" L x 0.646" W (15.24mm x 16.41mm) Serie Military, MIL-PRF-39009, RER40
Rezistenţă 9.09 Ohms Putere (Wați) 5W
ambalare Bulk Pachet / Caz Axial, Box
Alte nume RER40F9R09MC02-MIL Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C
Caracteristică de montare Flanges Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Înălțime - așezată (Max) 0.335" (8.51mm) Caracteristici Military, Moisture Resistant, Non-Inductive
Rata de eșec M (1%) descriere detaliata 9.09 Ohms ±1% 5W Wirewound Chassis Mount Resistor