RCS08053R40FKEA
Dale / VishayDale / Vishay
RCS08053R40FKEA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RCS08053R40FKEA
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES SMD 3.4 OHM 1% 0.4W 0805
Foi de date: RCS08053R40FKEA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RCS08053R40FKEA
Număr parc RCS08053R40FKEA Producător Dale / Vishay
Descriere RES SMD 3.4 OHM 1% 0.4W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3412887 pcs Fișa cu date RCS08053R40FKEA.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie RCS Rezistenţă 3.4 Ohms
Putere (Wați) 0.4W, 2/5W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.020" (0.50mm)
Caracteristici Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Rata de eșec -
descriere detaliata 3.4 Ohms ±1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Compoziţie Thick Film