RCP2512B50R0JTP
Vishay DaleVishay Dale
RCP2512B50R0JTP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RCP2512B50R0JTP
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES SMD 50 OHM 5% 22W 2512
Foi de date: RCP2512B50R0JTP.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RCP2512B50R0JTP
Număr parc RCP2512B50R0JTP Producător Vishay Dale
Descriere RES SMD 50 OHM 5% 22W 2512 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 78330 pcs Fișa cu date RCP2512B50R0JTP.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - Lucrare 22W
Tensiune - Defalcare 2512 Grosime (Max) ±150ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.250" L x 0.124" W (6.35mm x 3.15mm) Serie RCP
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Polarizare 2512 (6432 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului RCP2512B50R0JTP Înălțime - așezată (Max) 0.025" (0.64mm)
Caracteristici Moisture Resistant lui FIFO 2
Descriere extinsă 50 Ohm ±5% 22W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thick Film ESR (rezistență în serie echivalentă) ±5%
Descriere RES SMD 50 OHM 5% 22W 2512 Acoperire, Tipul carcasei Thick Film