RCP2512B22R0GET
Dale / VishayDale / Vishay
RCP2512B22R0GET Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RCP2512B22R0GET
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES SMD 22 OHM 2% 3.5W 2512
Foi de date: RCP2512B22R0GET.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RCP2512B22R0GET
Număr parc RCP2512B22R0GET Producător Dale / Vishay
Descriere RES SMD 22 OHM 2% 3.5W 2512 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 23895 pcs Fișa cu date RCP2512B22R0GET.pdf
Toleranţă ±2% Coeficientul de temperatură ±150ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 2512 Dimensiune / Dimensiune 0.250" L x 0.124" W (6.35mm x 3.15mm)
Serie RCP Rezistenţă 22 Ohms
Putere (Wați) 3.5W ambalare Tray
Pachet / Caz 2512 (6432 Metric) Temperatura de Operare -65°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.025" (0.64mm)
Caracteristici Moisture Resistant Rata de eșec -
descriere detaliata 22 Ohms ±2% 3.5W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thick Film Compoziţie Thick Film