RCP2512B1K10JS6
Dale / VishayDale / Vishay
RCP2512B1K10JS6 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RCP2512B1K10JS6
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES SMD 1.1K OHM 5% 3.5W 2512
Foi de date: RCP2512B1K10JS6.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
300 pcs
600 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RCP2512B1K10JS6
Număr parc RCP2512B1K10JS6 Producător Dale / Vishay
Descriere RES SMD 1.1K OHM 5% 3.5W 2512 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 21513 pcs Fișa cu date RCP2512B1K10JS6.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±150ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 2512 Dimensiune / Dimensiune 0.250" L x 0.124" W (6.35mm x 3.15mm)
Serie RCP Rezistenţă 1.1 kOhms
Putere (Wați) 3.5W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2512 (6432 Metric) Temperatura de Operare -65°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.025" (0.64mm)
Caracteristici Moisture Resistant Rata de eșec -
descriere detaliata 1.1 kOhms ±5% 3.5W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thick Film Compoziţie Thick Film