RCP1206W50R0GET
Dale / VishayDale / Vishay
RCP1206W50R0GET Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RCP1206W50R0GET
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES SMD 50 OHM 2% 2.4W 1206
Foi de date: RCP1206W50R0GET.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RCP1206W50R0GET
Număr parc RCP1206W50R0GET Producător Dale / Vishay
Descriere RES SMD 50 OHM 2% 2.4W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 23862 pcs Fișa cu date RCP1206W50R0GET.pdf
Toleranţă ±2% Coeficientul de temperatură ±150ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.122" L x 0.060" W (3.10mm x 1.52mm)
Serie RCP Rezistenţă 50 Ohms
Putere (Wați) 2.4W ambalare Tray
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -65°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.025" (0.64mm)
Caracteristici Moisture Resistant Rata de eșec -
descriere detaliata 50 Ohms ±2% 2.4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thick Film Compoziţie Thick Film