RCP1206W270RGS3
Dale / VishayDale / Vishay
RCP1206W270RGS3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RCP1206W270RGS3
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES SMD 270 OHM 2% 2.4W 1206
Foi de date: RCP1206W270RGS3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile RCP1206W270RGS3
Număr parc RCP1206W270RGS3 Producător Dale / Vishay
Descriere RES SMD 270 OHM 2% 2.4W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 120498 pcs Fișa cu date RCP1206W270RGS3.pdf
Toleranţă ±2% Coeficientul de temperatură ±150ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.122" L x 0.060" W (3.10mm x 1.52mm)
Serie RCP Rezistenţă 270 Ohms
Putere (Wați) 2.4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -65°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.025" (0.64mm)
Caracteristici Moisture Resistant Rata de eșec -
descriere detaliata 270 Ohms ±2% 2.4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thick Film Compoziţie Thick Film