RCP1206B16R0GS6
Vishay DaleVishay Dale
RCP1206B16R0GS6 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RCP1206B16R0GS6
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES SMD 16 OHM 2% 11W 1206
Foi de date: RCP1206B16R0GS6.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
300 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RCP1206B16R0GS6
Număr parc RCP1206B16R0GS6 Producător Vishay Dale
Descriere RES SMD 16 OHM 2% 11W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 24695 pcs Fișa cu date RCP1206B16R0GS6.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - Lucrare 11W
Tensiune - Defalcare 1206 Grosime (Max) ±150ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.122" L x 0.060" W (3.10mm x 1.52mm) Serie RCP
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Polarizare 1206 (3216 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului RCP1206B16R0GS6 Înălțime - așezată (Max) 0.025" (0.64mm)
Caracteristici Moisture Resistant lui FIFO 2
Descriere extinsă 16 Ohm ±2% 11W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thick Film ESR (rezistență în serie echivalentă) ±2%
Descriere RES SMD 16 OHM 2% 11W 1206 Acoperire, Tipul carcasei Thick Film