RCP0603W91R0JS6
Vishay DaleVishay Dale
RCP0603W91R0JS6 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RCP0603W91R0JS6
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES SMD 91 OHM 5% 3.9W 0603
Foi de date: RCP0603W91R0JS6.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
300 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RCP0603W91R0JS6
Număr parc RCP0603W91R0JS6 Producător Vishay Dale
Descriere RES SMD 91 OHM 5% 3.9W 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 26469 pcs Fișa cu date RCP0603W91R0JS6.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - Lucrare 3.9W
Tensiune - Defalcare 0603 Grosime (Max) ±150ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) Serie RCP
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Polarizare 0603 (1608 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului RCP0603W91R0JS6 Înălțime - așezată (Max) 0.023" (0.58mm)
Caracteristici Moisture Resistant lui FIFO 2
Descriere extinsă 91 Ohm ±5% 3.9W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Moisture Resistant Thick Film ESR (rezistență în serie echivalentă) ±5%
Descriere RES SMD 91 OHM 5% 3.9W 0603 Acoperire, Tipul carcasei Thick Film